درباره ما

به مجموعه ساند لندز حرفه ای ترین پایگاه دانلود 

افکت و موزیک خوش آمدید

 

 

مجموعه ساند لندز متشکل شده از یک تیم قدرتمند است که بعد از حداقل دو دهه تلاش شبانه روزی سرپرست گروه در زمینه آهنگسازی و صدا سازی طبق قوانین کشور و با توجه به نیاز کاربران در آواخر سال 1399 تاسیس شد.

این مجموعه علاوه بر داشتن یک تیم متخصص در زمینه پشتیبانی نرم افزاری و امنیت،از یک تیم حرفه ای آهنگسازان، نوازندگان و صدا برداران در سبک های مختلف و مدرن تشکیل شده است.
ساند لندز یک مجموعه بزرگ فایل های صوتی بی کلام است که می توانید در آن هر صدایی را که برای پروژه های خلاقانه خود نیاز دارید جستجو کنید. 


با توجه به اینکه در چند دهه گذشته دنیای موزیک شاهد تحولات و ظهور سبک های مدرن و پیچیده تری بوده است.بدین جهت از سبک های مدرن با فضاسازی های منحصر به فرد در کنار سایر سبکها ،سمپل ها، افکتها،صداهای سینماتیک و دیگر جلوه های صوتی در این مجموعه پشتیبانی میشود و همچنین فایل های جدید به صورت روزانه در سبک های مختلف در این وب سایت آپلود خواهد شد و با تمام قدرت میزبان گرم کاربرانی خواهیم بود که برای تهیه پروژه های خود به دنیایی از صداها و افکتهای مختلف نیاز دارند.

 

سیستم جستجو حرفه ای و آسان

 شما میتوانید در کوتاه ترین زمان و ساده ترین روش ممکن در دسته بندی مربوط به هر نوع صدا فایل مورد نظر خود را جستوجو کنید و با سرعت بالا به تمامی بانکهای صدا دسترسی داشته باشید.

  

 

کیفیت صداهای موجود در ساند لندز 

   

تمامی صداها و افکتهای موجود در این مجموعه از کیفیت و استاندارد جهانی برخوردار هستند .

با توجه به احتمال لزوم ادیت برخی صداها طبق سلیقه های مختلف و قرار گرفتن آنها در بخش های مختلف پروژه ها ، صداهای موسیقیایی که میکس و مستر شده هستند با حجم کمتری نسبت به برخی صداها در سایت قرار گرفته اند و صداهایی که احتمال ادیت بالاتری از سوی کاربران دارند در حجم بالا یعنی 320 kbps در سایت آپلود شده اند برای اینکه پلاگین های ادیت به بهترین نحو روی عمق صداها تاثیرگذار باشند،

 خروجی همه صداها مطابق با استاندارد های جهانی میباشد و نرخ نمونه برداری صداها (16Bit Stereo 44.1 kHz) است.

  

بزرگترین حسن انتخاب مجموعه ساند لندز برای کاربران داخل ایران  

  

با انتخاب ساند لندز ، کاربران داخل کشور دیگر دغدغه مشکلات تبدیل ارز به دلار و پرداخت هزینه های سنگین 

در وب سایت های تخصصی خارج از کشور را نخواهند داشت.

مجموعه ما علاوه بر داشتن تیم متخصص تولید موسیقی و افکت های صوتی هزاران فایل صوتی با کیفیت و حرفه ای را از تولید کنندگان و وب سایت های تخصصی در خارج از کشور خریداری نموده و به صورت روزانه به تعداد صداهای موجود در سایت اضافه خواهد کرد،که تهیه و خرید اندکی از این فایل های صوتی برای کاربران داخل کشور با توجه به قیمت بالای ارز هزینه خیلی بالایی خواهد داشت. 

 

اولین هدف ما برطرف کردن نیاز کاربران گرامی در داخل ایران است

 

ما اولین مجموعه ای هستیم که از نظر دسته بندی های مختلف صدا و موسیقی تخصصی،وسیع ترین وب سایت مربوطه را در ایران تاسیس کرده ایم 

و حتی برای یک نفر از کاربران این مجموعه که به دنبال نیاز خود با ما تماس حاصل نماید اقدام به قرار دادن صداهای مورد نیاز آن در وب سایت ساند لندز خواهیم کرد و تعداد فایل هایی که در این سایت افزوده خواهد شد محدودیتی نخواهد داشت.