قوانین و مقررات

 

وب سایت ساند لندز یک پایگاه دانلود افکت و صداهای بی کلام است که مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین تجارت الکترونیکی و قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده فعالیت می کند . 

توجه  

 تمامی کاربران حقیقی و حقوقی وب سایت که جهت اشتراک،عضویت، خرید محصولات دیجیتالی و دانلود فایل ها
فرم ثبت نام را  تکمیل میکنند، مستلزم پذیرفتن و رعایت نمودن تمامی قوانین درج شده در ساند لندز می باشند. 
 

    

مالکیت محتویات،حقوق مادی و معنوی

حقوق مادی و معنوی این وب سایت از جمله محتویات ،مطالب،محصولات،طراحی سایت و قالب آن ،لوگو ، متن ها و مقالات تخصصی و آموزشی متعلق به مجموعه ساند لندس و تیم تولید کننده آن است، که هر گونه کپی برداری از مقالات و مطالب این وب سایت،  و فروش محصولات این وب سایت در دیگر سایت ها ، کانال های تلگرامی ، اینستاگرام و غیره، طبق قوانین ماده 12 قوانین جرائم رایانه ای تخلف محسوب می شود و موجب پی گرد قانونی خواهد شد.  

ثبت نام کاربران و ایجاد حساب کاربری در این وب سایت : 

برای ثبت نام و ایجاد پروفایل کاربری ،در صورتی که کاربر از نام هایی مثل اعداد و حروف بدون معنی در قسمت نام ونام خانوادگی و اطلاعات تماس استفاده کند اوپراتور های سایت چنین حساب های کاربری را تایید نخواهند کرد،در نتیجه امکان دسترسی به فایل ها وجود نخواهد داشت. 

نکته مهم : 

هنگام ثبت نام و عضویت در سایت ، وارد کردن صحیح اطلاعات کاربری الزامی است و کاربر حقیقی یا حقوقی موظف است اطلاعات خود نظیر نام و نام خانوادگی،تلفن همراه و غیره را به صورت دقیق و حقیقی وارد نموده سپس اقدام به خرید کند.

در صورت بروز مشکلات احتمالی مربوط به پرداخت اشتباه از طرف کاربر که میبایست وجه پرداختی از طرف وب سایت ساند لندز به صاحب حساب برگشت داده شود،اگر اطلاعات صاحب حساب با نام پرداخت کننده مغایرت داشته باشد هیچ گونه  مسئولیتی بر عهده ساند لندز نخواهد بود. 

و در صورت بروز چنین اشتباهات احتمالی از جانب کاربر فقط با ارائه مدارک معتبر فیزیکی از جانب مقامات قضایی و بانکی که موضوع پرداخت اشتباه کاربر را اثبات نماید مجموعه ساند لندز اقدام به بازگشت مبلغ پرداختی اشتباه خواهد کرد. 

 

امنیت اطلاعات کاربران در ساند لندز

 ساند لندز خود را  متعهد به حفاظت از اطلاعات خصوصی کاربران از قبیل  نام و نام خانوادگی ،شماره تماس ، آدرست پست الکترونیک ،گزارش های پرداخت و هرگونه اطلاعات دیگری میداند و همه اطلاعات نزد ما محفوظ خواهد ماند. 

حق استفاده کاربر از محصولات 

کاربران مجموعه ساند لندز متعهد می گردند که محصولات و فایلهای صوتی را که از این وب سایت خریداری می کنند  صرفا برای استفاد در پروژهای تخصصی خود به کار می برند 

و در صورت استفاده از اشتراک های نامحدود از آن به عنوان تهیه آرشیو شخصی استفاده ننمایند و فایلها را به دیگر مجموعه های فروشنده منتقل نکنند.  

 

لازم به ذکر است تمامی فعالیت های کاربران زیر نظر اوپراتور های سایت بررسی خواهد شد، که در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوک کاربر در سایت، نظیر رباتیک نمودن پروسه دانلود و تعداد دانلود های غیره عادی باعث مسدود شدن اشتراک و عضویت کاربر خواهد شد.

مجموعه ساند لندز متعهد خواهد بود که کاربران پس از خرید اشتراک بتواند به میزان تعیین شده و با توجه به وقت اشتراک، محصولات را به صورت آنلاین از سایت دریافت کنند.
در صورت بروز هر گونه مشکل از قبیل  عدم دریافت فایل های خریداری شده  قبل از اتمام وقت اشتراک ، ساند لندز موظف به رفع مشکلات و انسداد اشتراک های خریداری شده می باشد.

توجه : 

کاربر گرامی ،پس از خریداری اشتراک ها امکان انصراف تا قبل از اتمام اشتراک و برگشت مبلغ پرداختی وجود ندارد. 

قبل از خرید اشتراک و شروع دانلود، تمامی صداهای موجود در ساند لندز همراه با صدای واتر مارک (تکرار کلمه ساند لندز روی صدا ) قابل شنیدن هستند ، که شما میتوانید از وجود افکت و صداهای مورد نیاز خود در مجموعه ساند لندز اطمینان حاصل فرمایید و بعد اقدام به خرید اشتراک برای شروع دانلود نمایید. 

  

 

مسئولیت استفاده از صدا های موجود در ساند لندز  

 

هر گونه سو استفاده از فایلهای صوتی و مطالب و مقالات موجود در این مجموعه و استفاده غیره قانونی از آنها در پروژه ای که منجر به نقض قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می شود به عهده مصرف کننده می باشد و ساند لندز هیچ مسئولیتی در این قبال را نخواهند پذیرفت. 

 

نکته پایانی قوانین و مقررات 

کاربر گرامی ثبت نام ، عضویت و خرید اشتراک در این وب سایت به معنای آگاه بودن از قوانین این مجموعه و  پذیرفتن شرایط و قوانین درج شده در ساند لندز است که همه کاربران حقیقی و حقوقی موظف به پیروی از آن میباشند.
تنها قرارداد بین کاربر و این مجموعه در وب سایت رسمی ساند لندز موجود است و هر گونه قرارداد دیگری فاقد اعتبار میباشد.