قوانین و مقررات

وب سایت ساند لندز یک پایگاه دانلود افکت و صداهای بی کلام است که مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین تجارت الکترونیکی و قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده فعالیت می کند . 

توجه  

 تمامی کاربران حقیقی و حقوقی وب سایت که جهت اشتراک،عضویت، خرید محصولات دیجیتالی و دانلود فایل ها
فرم ثبت نام را  تکمیل میکنند، مستلزم پذیرفتن و رعایت نمودن تمامی قوانین درج شده در ساند لندز می باشند. 
 

     

مالکیت محتویات و حقوق مادی و معنوی 

ساند لندز متذکر است که تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت از جمله محصولات و فایل ها،محتویات و مطالب 

همچنین تصاویر درج شده در سایت ،لوگو ،قالب ها،متن ها و مقالات تخصصی و آموزشی  و کدهای اختصاصی این وب سایت مطعلق به مالک سایت و صاحب امتیاز درگاه پرداختی ساندلندز و تیم تولید کننده آن است  

هرگونه کپی برداری از کدها،مطالب،فایل های موجود در ساندلندز وفروش آن در سایت های دیگر،کانال های تلگرام،اینستاگرام،دیوار و تمامی پلتفرم ها و همینطور استفاده از طرح مشابه این سایت بدون کسب مجوز کتبی از سوی صاحب امتیاز درگاه پرداختی موجود در سایت طبق قوانین تجارت الکترونیکی جمهوری اسلامی ایران تخلف محسوب می شود و 

حق پی گرد و برخورد قانونی را برای ساند لندز محفوظ می دارد.  

که طبق قوانین تجارت الکترونیکی مصوب 1382 قانون حمایت از حقوق موالفان،منصفان،هنرمندان و تولید کنندگان آثار دیجیتالی مصوب 1374 و قوانین جرائم رایانه ای مصوب 1388 است و طبق قوانین ماده 12 جرائم رایانه ای هرگونه تخلف و سو استفاده از این وب سایت تخلف محسوب می شود و پی گرد قانونی را به دنبال خواهد داشت. 

 

ساند لندز متذکر می شود که تمامی محتویات و مطالب و کدهای اختصاصی این وب سایت جزئی از اموال مالک قانونی این سایت و صاحب امتیاز درگاه معتبر پرداخت این سایت(زرین پال) و تیم تولید کننده ساندلندز محسوب می شود و حق استفاده و نشر مطالب موجود در انحصار ساندلندز است و هرگونه سو استفاده و نشر محتویات مربوط به ساندلندز بدون کسب مجوز کتبی از سوی مدیریت سایت(مهدی شفیعی)  بر خلاف قوانین و مقررات تجارت الکتونیکی و دیجیتال مارکتینگ است و ساندلندز کلیه ابزار های قانونی برای برخورد با شخص یا اشخاق حقیقی یا حقوقی را به کار خواهد گرفت. 

 

نکته مهم قوانین حقوق مادی و معنوی ساندلندز برای خریداران و کاربران این سایت: 

 

محدودیت زمانی برای استفاده از فایل های صوتی این وب سایت در پروژه های شخصی شما وجود ندارد. 

اما چنانچه کاربر فعالیت مشکوک نظیر رباتیک کردن پروسه دانلود به قصد جمع آوری آرشیو و فروش فایلهای این سایت باشد 

پنل کاربری شخص متخلف برای همیشه و بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد و بازگشت وجه پرداختی غیر ممکن می باشد.

کاربر پس از عضویت در ساند لندز می پذیرد مجوز دانلود و استفاده از فایل های صوتی غیر انحصاری و غیر قابل انتقال است. 

 

ثبت نام کاربران و ایجاد حساب کاربری در ساند لندز

برای ثبت نام و ایجاد پروفایل کاربری ،در صورتی که کاربر از نام هایی مثل اعداد و حروف بدون معنی در قسمت نام ونام خانوادگی و اطلاعات تماس استفاده کند اوپراتور های سایت چنین حساب های کاربری را تایید نخواهند کرد،در نتیجه امکان دسترسی به فایل ها وجود نخواهد داشت. 

نکته :

هنگام ثبت نام و عضویت در سایت ، وارد کردن صحیح اطلاعات کاربری الزامی است و کاربر حقیقی یا حقوقی موظف است اطلاعات خود نظیر نام و نام خانوادگی،تلفن همراه و غیره را به صورت دقیق و حقیقی وارد نموده سپس اقدام به خرید کند.

در صورت بروز مشکلات احتمالی مربوط به پرداخت اشتباه از طرف کاربر که میبایست وجه پرداختی از طرف وب سایت ساند لندز به صاحب حساب برگشت داده شود،اگر اطلاعات صاحب حساب با نام پرداخت کننده مغایرت داشته باشد هیچ گونه  مسئولیتی بر عهده ساند لندز نخواهد بود. 

و در صورت بروز چنین اشتباهات احتمالی از جانب کاربر فقط با ارائه مدارک معتبر کتبی از جانب مقامات قضایی و بانکی که موضوع پرداخت اشتباه کاربر را اثبات نماید مجموعه ساند لندز اقدام به بازگشت مبلغ پرداختی اشتباه خواهد کرد.  

 

 

امنیت اطلاعات کاربران در ساند لندز

 

ساند لندز خود را  متعهد به حفاظت از اطلاعات خصوصی کاربران از قبیل  نام و نام خانوادگی ،شماره تماس ، آدرست پست الکترونیک ،گزارش های پرداخت و هرگونه اطلاعات دیگری میداند و همه اطلاعات نزد ما محفوظ خواهد ماند.  

 

حق استفاده کاربر از محصولات 

کاربران مجموعه ساند لندز متعهد می گردند که محصولات و فایلهای صوتی را که از این وب سایت خریداری می کنند  صرفا برای استفاد در پروژهای تخصصی خود به کار می برند 

و در صورت استفاده از اشتراک های نامحدود از آن به عنوان تهیه آرشیو شخصی استفاده ننمایند و فایلها را به دیگر مجموعه های فروشنده منتقل نکنند.  

 

لازم به ذکر است تمامی فعالیت های کاربران زیر نظر اوپراتور های سایت بررسی خواهد شد، که در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوک کاربر در سایت، نظیر رباتیک نمودن پروسه دانلود و تعداد دانلود های غیره عادی باعث مسدود شدن اشتراک و عضویت کاربر خواهد شد.

مجموعه ساند لندز متعهد خواهد بود که کاربران پس از خرید اشتراک بتواند به میزان تعیین شده و با توجه به وقت اشتراک، محصولات را به صورت آنلاین از سایت دریافت کنند.
در صورت بروز هر گونه مشکل از قبیل  عدم دریافت فایل های خریداری شده  قبل از اتمام وقت اشتراک ، ساند لندز موظف به رفع مشکلات و انسداد اشتراک های خریداری شده می باشد.

توجه : 

کاربر گرامی ،پس از خریداری اشتراک ها امکان انصراف تا قبل از اتمام اشتراک و برگشت مبلغ پرداختی وجود ندارد.  

کاربر (خریدار فایل) وب سایت ساند لندز با ثبت نام و تهیه اشتراک

قبل از خرید اشتراک و شروع دانلود، تمامی صداهای موجود در ساند لندز همراه با صدای واتر مارک (تکرار کلمه ساند لندز روی صدا ) قابل شنیدن هستند ، که شما میتوانید از وجود افکت و صداهای مورد نیاز خود در مجموعه ساند لندز اطمینان حاصل فرمایید و بعد اقدام به خرید اشتراک برای شروع دانلود نمایید. 

  

 

  مسئولیت استفاده از صدا های موجود در ساند لندز  

 

هر گونه سو استفاده از فایلهای صوتی و مطالب و مقالات موجود در این مجموعه و استفاده غیره قانونی از آنها در پروژه ای که منجر به نقض قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می شود به عهده مصرف کننده می باشد و ساند لندز هیچ مسئولیتی در این قبال را نخواهند پذیرفت. 

 

نکته پایانی قوانین و مقررات 

کاربر گرامی ثبت نام ، عضویت و خرید اشتراک در این وب سایت به معنای آگاه بودن از قوانین این مجموعه و  پذیرفتن شرایط و قوانین درج شده در ساند لندز است که همه کاربران حقیقی و حقوقی موظف به پیروی از آن میباشند. 

چنانچه کاربر از حق اشتراک خود غیر منصفانه استفاده نموده و بیش از حد مجاز اقدام به دانلود تعداد بالای فایل ها و رباتیک کردن پروسه دانلود نماید ادمین سایت بدون هشدار و اطلاع قبلی حق اشتراک و همینطور دسترسی آن کاربر را مسدود خواهد کرد. 

قبل از اقدام به تهیه اشتراک در زیر هر کدام از اشتراک ها می توانید تعداد مجاز دانلود را بررسی کنید و در صورتی که تعداد دانلود ها برای شما به صرفه نمی باشد اقدام به تهیه و خرید اشتراک نکنید. 

لازم به ذکر است با توجه به تعداد مجاز دانلود فایل ها و کیفیت بالا و استاندارد جهانی نرخ نمونه برداری صداها،همچنین گسترده بودن دسته بندی سایت و وجود هزارن صدا و موسیقی حرفه ای و همینطور افزایش هفتگی تعداد فایل ها،وب سایت ساند لندز بزرگترین و حرفه ای ترین وبسایت دانلود افکت صدا و موسیقی در ایران و حتی خاور میانه محسوب می شود. 

  

اعتبار قرارداد بین کاربر و مجموعه ساند لندز 

 عضویت در سایت و اقدام به تهیه اشتراک های دانلود در ساند لندز به منظور پذیرش تمامی مفاد قوانین و مقررات وب سایت ساند لندز از طرف کاربر می باشد و این تنها قرار داد معتبر این مجموعه است و هرگونه قراردادی نظیر کتبی و غیره فاقد اعتبار می باشد. 

(مالک وب سایت و صاحب امتیاز ساند لندز: مهدی شفیعی)